+370 686 22102

Virginija Servutienė

Konsultantė, psichologė

+370 686 22102
info@mokymuakademija.lt

Ekspertinės sritys:
Psichologinis švietimas (komandoms, bendruomenėms, tėvams, pedagogams), konsultavimas individualiai ir grupėje, motyvavimas, konfliktų sprendimas, socialinių kompetencijų ugdymas, savasties pažinimas, tipologinė darna (socionika), karjeros sprendimai, atskirties problemos, prevenciniai mokymai.

Malonu susipažinti:
Esu Mokymų akademijos  konsultantė-psichologė. Turiu ilgametę dėstymo ir praktinio konsultavimo įgūdžių patirtį. Esu daugelio formalių ir neformalių programų, metodikų autorė, andragogė, lektorė. Žinau kas yra mylimas darbas, sėkmingos karjeros paieška. Džiaugiuosi, kai įsižiebia viltis mažam ir suaugusiam, kai suvokimas pranokti save tampa stipresnis už norą nugalėti kitus. Žinau, kad visi atsakymai yra mumyse.

Mane įkvepia:
„Kiekvieną dieną stengiuosi išmokti daugiau, negu išmokyti kitus.“

Mokymų ir konsultavimo temos:
Savipilda – asmeniniai iššūkiai (sąmoningumas, savivertė, savirealizacija), emocinio imuniteto stiprinimas, motyvacija - įgalinimas veikti, „sumanumo“ kompetencijų komandoje ugdymas, konflikto technologija - sprendimai, efektyvių asmeninių ir tarpasmeninių santykių kūrimas, pokyčiai karjeroje,  „šiuolaikinių“ vaikų auklėjimo ir ugdymo įžvalgos. Konsultavimas (prevencija, intervencija, postvencija) individualiai ir grupėje.  

Klientai vertina:
Klausytojai man dėkoja už: „nuostabiausius, visapusiškus, neįkainojamos patirties ir profesinių žinių kupinus pasidalijimus”, „savęs išdalinimą be jokio taupymo kitiems“, „suteiktus sparnus“, „atrastas emocijas ir pakylėjimą“, „pakrutintus kertinius akmenis savyje“.

Linkiu Jums:
Problemų nėra, esame tik nepasiruošę jų sprendimui. PAJUSK, SUVOK, VEIK. Iki susitikimo!

Įkvepiančių sumanymų!