+370 686 22102

Gintaras Ignatavičius

Verslo konsultantas, vadybos praktikas ir mokymų treneris

Ekspertinės sritys:
Strateginė lyderystė, rezultatyvus vadovavimas, žmogiškųjų išteklių valdymas, pokyčių valdymas, pardavimai, derybos, klientų aptarnavimas ir oratorystė.

Malonu susipažinti:
Esu Mokymų akademijos įkūrėjas ir vadovaujantis partneris - energingas, kūrybingas, pozityvus bei veiklus žmogus. Suaugusiųjų mokymo sertifikacijas 2010 m. įgijau tarptautinėje organizacijoje “Junior Chamber International” (JCI) - esu sertifikuotas mokymų treneris. Nuo 2012 m. kuriu ir įgyvendinu suaugausiųjų mokymo programas savo įkurtoje konsultacijų ir mokymų įmonėje Mokymų akademija. 2013-2015 m. savo žinias gilinau studijuodamas Kauno technologijos universitete, Ekonomikos ir verslo fakultete, “Strateginės lyderystės” magistro studijų programoje. Labai domiuosi strategine lyderyste, bendrakūra (angl. co-creation), strateginiu žmogiškųjų išteklių valdymu. Tarptautinės bendravimo ir bendradarbiavimo patirties semiuosi “Junior Chamber International” (JCI) organizacijos veikloje, esu JCI Senatorius. Nuo 2015 metų tarptautinę mokymų trenerio patirtį kaupiu vienoje didžiausių Vokietijos mokymų kompanijoje “Commax”  - esu sertifikuotas ir laisvai samdomas lyderystės mokymų treneris. Esu viešojo kalbėjimo ir lyderystės klubo “Oratio domus” įkūrėjas, taip pat vienos didžiausių verslo rekomendacijų organizacijos “Business Network International” (BNI) (Lithuania, BNI Amber) narys ir skyriaus prezidentas.

Mane įkvepia:
„Visi žmonės eina tais pačiais gyvenimo keliais, bet ne visi vienodai įmina pėdas“  Viktoras Hugo

Mokymų ir konsultavimo temos:
Situacinė lyderystė, pavyzdžio lyderystė, efektyvus vadovavimas.
Organizacijos vystymas, veiklos efektyvumas, verslo modelių kūrimas, sėkmingas pokyčių įgyvendinimas.
Rezultatyvių pardavimo strategijų kūrimas ir įtvirtinimas, profesionalus klientų aptarnavimas.
Efektyvi komunikacija, sklandus viešasis kalbėjimas, įtaigi prezentacija, efektyvi komanda.

Klientai vertina:
Mano pozityvumą, kūrybingumą, įtaigumą, betarpišką, laisvą ir nuoširdų bendravimą, profesionalumą bei gebėjimą sudėtingus dalykus pateikti paprasta ir suprantama kalba.

Linkiu Jums:
Savo darbo praktikoje ne kartą įsitikinau, kad tiek lyderiui, tiek vadovui ar besimokančiam pardavėjui svarbiausia yra kurti pasitikėjimą bei atvirą grįžtamąjį ryšį. To Jums ir linkiu! Tikiu, kad rezultatai Jus nustebins J!

Įkvepiančių idėjų!

<< Atgal