+370 686 22102

Asmeninis pozicionavimas. Sukurk išskirtinę istoriją apie save

“Sutinka pagal rūbą, o išleidžia pagal protą”, balandžio 18 dieną Šiauliuose įsikūrusiame bendradarbystės centre “Spiečius” sakė Mokymų akademijos vadovaujantis partneris Gintaras Ignatavičius. Dviejų valandų renginyje buvo aptartos efektyvaus savęs prisistatymo, dėmesį kaustančių istorijų, prisistatymo per kuo trumpesnį laiką temos. Gausiai susirinkę dalyviai praktiškai sukūrė ne tik save apibūdinančius būdvardžius, savo veiklą atspindinčius šūkius, bet ir į savo mobilųjį įrenginį įsirašė 1 minutės spalvingus prisistatymus. Palyginę savo sukurtus prisistatymus renginio pradžioje ir renginiui besibaigiant, dalyviai džiaugėsi, kad tik dvi valandos, o pokytis - labai didelis.

Su dideliu džiaugsmu dalijamės, kad Šiauliuose įsikūręs “Spiečius” suburia tokį būrį jaunų, entuziastingų šiauliečių, kurie kuria ar svajoja įkurti savo verslą. Šie aktyvūs renginio dalyviai apie Bendradarbystės centre suorganizuotą renginį “Asmeninis pozicionavimas. Sukurk išskirtinę istoriją apie save”  atsiliepė labai pozityviai. Dalijamės keletu atsiliepimų po renginio:

“Visi pranešėjai turėtų būti tokie energingi ir su praktinėmis užduotimis.”

“Praktinė dalis buvo sudėtinga, tačiau tikrai padėjo labiau atsiskleisti, persilaužti save.”

“Išmokau svarbiausius aspektus, pristatant save ir savo veiklą.”

Efektyvus veiklos pristatymas yra kertinis verslo aspektas. Todėl  kviečiame jus į praktinius mokymus “Pardavimo kalba”, kurių metu išmoksite pasakoti išskirtines paslaugas ir prekes parduodančias istorijas. Daugiau informacijos ir galimybė užsiregistruoti čia:

 

Ingrida Ignatavičienė

Projektų vadovė