+370 686 22102

Straipsnis dienraštyje "Šiaulių naujienos" apie vadovaujantį partnerį Gintarą Ignatavičių

Lektorius Gintaras Ignatavičius vis dar laiko Šiaulius savo miestu, todėl visuomeniniais pagrindais sutiko bendradarbystės centre „Spiečius“ pamokyti jaunuosius miesto verslininkus kaip efektyviai pristatyti save ir savo verslą, kaip sukurti apie save išskirtinę, dėmesį prikaustančią istoriją... Kad tai aktualu, parodė tai, jog paskelbus registraciją į mokymus ji baigėsi jau per pirmą parą. Optimistiškai pozityviu save pristatantis verslo konsultantas ir saviugdos treneris pripažįsta, kad Šiauliuose norint verslą įtikinti investuoti į žmones, reikia nueiti papildomą kelią.

Sparnus užsiaugino jaunimo organizacijoje

„Man juodžiausia diena buvo, kai manęs nepriėmė į mokyklą. Esu gimęs rugsėjo 23 d., tad man pasakė: ateik kitais metais. Šitą žinutę aš išgirdau prie 100 žmonių. Pakvietė išeiti į priekį ir pasakė, toks ir toks berniukas nepriimamas į mokyklą. Supykau, perlaužiau kardelį, kurį nešiau mokytojai, ir išmečiau į šiukšlių dėžę. Matyt, ši nuoskauda buvo gana didelė, nes 2013 m. kovo 2 d. aš įkūriau savo mokyklą – „Mokymų akademiją“ – ir kartu su partneriais kuriame mokymo programas apie efektyvų bendravimą, pardavimus, vadovavimą, lyderystę. Tai mano aistra“, – apie save pasakoja G. Ignatavičius.

Šiauliuose jis atsidūrė įstojęs į universitetą, kaip pats sako, į nuostabias fizikos-matematikos studijas. Sukūrė šeimą ir gyveno Šiauliuose. Prieš pusantrų metų persikėlė į Vilnių, tačiau Šiaulius vis dar laiko savo miestu, dažnai čia sugrįžta.

G. Ignatavičius 2012 m. sukūrė savo mokymų ir konsultacijų verslą. Kaip pats pasakoja, užaugino savo verslo idėją dalyvaudamas visuomeninėje organizacijoje „JCI Šiauliai“. Čia tapo mokymų treneriu, gavo sertifikatą dirbti su suaugusiais žmonėmis ir tai tapo jo pašaukimu. Lektorius drąsina jaunus žmones dalyvauti visuomeninėse organizacijose, nes čia galima užauginti sparnus.

KTU vadybos ir strateginės lyderystės studijas baigęs verslo konsultantas yra vienos Vokietijos kompanijos laisvai samdomas lyderystės mokymų treneris. „Lidl“ kompanijai padėjome ateiti į Lietuvą, surinkti geriausius žmones, paruošti vadovus“, – pasakoja apie savo kompetencijas lektorius.

 

Visą p. Jūratės Rauduvienės parašytą straipsnį skaitykite:

http://www.snaujienos.lt/miesto-gyvenimas/33802-su-siauliu-verslu-reikia...