+370 686 22102

DERYBŲ AIKIDO mokymai VILNIUJE, vasario 19-20 d.

Gintaras Ignatavičius

Verslo konsultantas, vadybos praktikas ir mokymų treneris

Ekspertinės sritys:
Strateginė lyderystė, rezultatyvus vadovavimas, žmogiškųjų išteklių valdymas, pokyčių valdymas, pardavimai, derybos, klientų aptarnavimas ir oratorystė.

Malonu susipažinti:
Esu Mokymų akademijos įkūrėjas ir vadovaujantis partneris - energingas, kūrybingas, pozityvus bei veiklus žmogus. Suaugusiųjų mokymo sertifikacijas 2010 m. įgijau tarptautinėje organizacijoje “Junior Chamber International” (JCI) - esu sertifikuotas mokymų treneris. Nuo 2012 m. kuriu ir įgyvendinu suaugausiųjų mokymo programas savo įkurtoje konsultacijų ir mokymų įmonėje Mokymų akademija. 2013-2015 m. savo žinias gilinau studijuodamas Kauno technologijos universitete, Ekonomikos ir verslo fakultete, “Strateginės lyderystės” magistro studijų programoje. Labai domiuosi strategine lyderyste, bendrakūra (angl. co-creation), strateginiu žmogiškųjų išteklių valdymu. Tarptautinės bendravimo ir bendradarbiavimo patirties semiuosi “Junior Chamber International” (JCI) organizacijos veikloje, esu JCI Senatorius. Nuo 2015 metų tarptautinę mokymų trenerio patirtį kaupiu vienoje didžiausių Vokietijos mokymų kompanijoje “Commax”  - esu sertifikuotas ir laisvai samdomas lyderystės mokymų treneris. Esu viešojo kalbėjimo ir lyderystės klubo “Oratio domus” įkūrėjas, taip pat vienos didžiausių verslo rekomendacijų organizacijos “Business Network International” (BNI) (Lithuania, BNI Amber) narys ir skyriaus prezidentas.

Mane įkvepia:
„Visi žmonės eina tais pačiais gyvenimo keliais, bet ne visi vienodai įmina pėdas“  Viktoras Hugo

Mokymų ir konsultavimo temos:
Situacinė lyderystė, pavyzdžio lyderystė, efektyvus vadovavimas.
Organizacijos vystymas, veiklos efektyvumas, verslo modelių kūrimas, sėkmingas pokyčių įgyvendinimas.
Rezultatyvių pardavimo strategijų kūrimas ir įtvirtinimas, profesionalus klientų aptarnavimas.
Efektyvi komunikacija, sklandus viešasis kalbėjimas, įtaigi prezentacija, efektyvi komanda.

Klientai vertina:
Mano pozityvumą, kūrybingumą, įtaigumą, betarpišką, laisvą ir nuoširdų bendravimą, profesionalumą bei gebėjimą sudėtingus dalykus pateikti paprasta ir suprantama kalba.

Linkiu Jums:
Savo darbo praktikoje ne kartą įsitikinau, kad tiek lyderiui, tiek vadovui ar besimokančiam pardavėjui svarbiausia yra kurti pasitikėjimą bei atvirą grįžtamąjį ryšį. To Jums ir linkiu! Tikiu, kad rezultatai Jus nustebins J!

Įkvepiančių idėjų!

Žanas Gongapševas

Mokymų akademijos partneris-konsultantas, elgsenos treneris

Ekspertinės sritys:
Pardavimai, prezentacijos ir komunikacija, derybos, klientų aptarnavimas, mokymų trenerių/vadovų paruošimas ir jų kompetencijų ugdymas, darbas komandoje, asmeninis tobulėjimas.

Malonu susipažinti:
Esu Mokymų akademijos partneris-konsultantas. Esu sertifikuotas treneris: TRIPLE A® GmbH, Junior Chamber International, BTI verslo simuliacijų, konsultantas, elgsenos treneris, sertifikuotas koučeris, Licensed Master Practitioner of Neuro-Linguistic Programming™.

Žinios ir praktika kaupiama visų studijų bei mokymų metu. Pagrindinės interesų sritys: asmeninio ir verslo efektyvumo didinimas, pardavimai, suaugusiųjų mokymas, Rytų kultūra, filosofija bei kovos menai.

Mane įkvepia:
„Tikiu, kad įdėjus šiek tiek pastangų, naujo triuko galite išmokyti ir seną šunį!“

Mokymų ir konsultavimo temos:
Pardavimai, prezentacijos ir komunikacija, viešasis kalbėjimas, pristatymas investuotojams, klientų aptarnavimas, mokymų trenerių/vadovų paruošimas ir jų kompetencijų ugdymas, darbas komandoje, asmeninis tobulėjimas, koučingas, mentoriavimas.

Klientai vertina:
Mano energingumą, dinamiškumą, užsidegimą bei aistrą veiklai, kuria tikiu, profesionalumą, gebėjimą įkvėpti ir pulsavimą įvairiausiomis idėjomis.

Linkiu Jums:
Tik veiksmu gali pakeisti esamą situaciją. Pradėkite!

Įkvepiančių idėjų!

Rokas Leonavičius

Mokymų akademijos partneris-konsultantas, Aikido ir Jogos instruktorius

Ekspertinės sritys:
Aikido kovos menas, Joga, meditacija, komandinis darbas, konfliktinių situacijų sprendimas, asmeninis tobulėjimas.

Malonu susipažinti:
Esu Mokymų akademijos  partneris –konsultantas. Ieškodamas savęs kelis metus praleidau Šveicarijoje besimokindamas „Aikido Montreux“ centre, kuris mane supažindino su visame pasaulyje garsiais mokytojais, bei suteikė Aikido kovos meno antro dano juodą diržą. Plėsdamas savo žinias keliavau po Indiją ir Izraelį. Įgavęs reikiamus įgūdžius ir kvalifikaciją 2012m. Šiauliuose įkūriau „Dodžo studiją“ – profesionalų Aikido, Jogos ir Meditacijos centrą. Šiuo metu vedu seminarus ne tik Lietuvoje , bet ir užsienyje.

Mane įkvepia:
Žmonės, kurie pakankamai pakvaišę galvoti, kad gali pakeisti pasaulį – yra tie, kurie jį pakeičia Steve Jobs

Mokymų ir konsultavimo temos:
Komandinis darbas, atsipalaidavimas darbo aplinkoje, konfliktinių situacijų sprendimas, asmeninis tobulėjimas.

Klientai vertina:
Mano kūrybingumą, ramybę, nuoširdų norą padėti, unikalią patirtį ir požiūrį, gebėjimą įkvėpti.

Linkiu Jums:
Nenustoti ieškoti vis efektyvesnių būdų geriau gyventi ir kurti geresnį gyvenimą kitiems.

Įkvepiančių idėjų!