+370 686 22102

DERYBŲ AIKIDO mokymai VILNIUJE, vasario 19-20 d.

Gintaras Ignatavičius

      Mokymų akademijos įkūrėjas ir vadovaujantis partneris
      
Dalinuosi patirtimi kaip padidinti pardavimų efektyvumą pasitelkiant storytelling'o metodą     

Esu pardavimo mokymų treneris, pardavimų ir klientų aptarnavimo praktikas. Daugiau kaip 16 metų dirbu aktyvių pardavimų srityje, padedu įmonėse pardavėjų komandoms didinti savo produktyvumą ir sėkmingai pasiekti savo užsibrėžtus pardavimo tikslus.

Kuriu praktines, autorines pardavimo mokymų programas (unikalius ir veiksmingus metodus bei įrankius): SALES SPEED®, PARDAVIMO KALBA®, STORY SELLER®, DERYBŲ AIKIDO® ir kt.

Nuo 2012 metų konsultuoju įmones pardavimų klausimais, kuriu įmonėse efektyvias pardavimo strategijas, esu laisvai samdomas išorinis pardavimų vadovas, vedu vidinius praktinius pardavimo, derybų, klientų aptarnavimo (klientų patirties) mokymus bei užsiėmimus įmonėse dirbantiems pardavimo profesionalams.

Pozityvumu dalinuosi savanoriaudamas jaunimo organizacijose. Naujų idėjų ieškau skaitydamas įvairią literatūrą, o įkvėpimo semiuosi gamtoje. Labiausiai už viską branginu laiką, praleistą su šeima. Po dienos darbų dažnai ateina įkvėpimas kurti, rašau sentencijas. Viena iš jų tegul bus jums šiandienos palinkėjimas: “Sėkmė priklauso ne nuo likimo, bet nuo įdėtų pastangų”. Būkite sėkmingi!

Klientai, kurie pasitiki mano darbu:

Koncernas “Achemos grupė”, UAB, “Budrus sakalas”, UAB, “Bitė Lietuva”, UAB, AB Šiaulių bankas, Ramirent Baltic AS, “Valumina”, “Credo Partners”, UAB, KONE, UAB, Lindström, UAB, “Greita spauda”, “Added Value”, UAB,  “Eriadas”, UAB, “DSP Plius”, UAB ir kt.

Įkvepiančių sumanymų!

Žanas Gongapševas

Mokymų akademijos partneris-konsultantas, elgsenos treneris

Ekspertinės sritys:
Pardavimai, prezentacijos ir komunikacija, derybos, klientų aptarnavimas, mokymų trenerių/vadovų paruošimas ir jų kompetencijų ugdymas, darbas komandoje, asmeninis tobulėjimas.

Malonu susipažinti:
Esu Mokymų akademijos partneris-konsultantas. Esu sertifikuotas treneris: TRIPLE A® GmbH, Junior Chamber International, BTI verslo simuliacijų, konsultantas, elgsenos treneris, sertifikuotas koučeris, Licensed Master Practitioner of Neuro-Linguistic Programming™.

Žinios ir praktika kaupiama visų studijų bei mokymų metu. Pagrindinės interesų sritys: asmeninio ir verslo efektyvumo didinimas, pardavimai, suaugusiųjų mokymas, Rytų kultūra, filosofija bei kovos menai.

Mane įkvepia:
„Tikiu, kad įdėjus šiek tiek pastangų, naujo triuko galite išmokyti ir seną šunį!“

Mokymų ir konsultavimo temos:
Pardavimai, prezentacijos ir komunikacija, viešasis kalbėjimas, pristatymas investuotojams, klientų aptarnavimas, mokymų trenerių/vadovų paruošimas ir jų kompetencijų ugdymas, darbas komandoje, asmeninis tobulėjimas, koučingas, mentoriavimas.

Klientai vertina:
Mano energingumą, dinamiškumą, užsidegimą bei aistrą veiklai, kuria tikiu, profesionalumą, gebėjimą įkvėpti ir pulsavimą įvairiausiomis idėjomis.

Linkiu Jums:
Tik veiksmu gali pakeisti esamą situaciją. Pradėkite!

Įkvepiančių idėjų!

Rokas Leonavičius

Mokymų akademijos partneris-konsultantas, Aikido ir Jogos instruktorius

Ekspertinės sritys:
Aikido kovos menas, Joga, meditacija, komandinis darbas, konfliktinių situacijų sprendimas, asmeninis tobulėjimas.

Malonu susipažinti:
Esu Mokymų akademijos  partneris –konsultantas. Ieškodamas savęs kelis metus praleidau Šveicarijoje besimokindamas „Aikido Montreux“ centre, kuris mane supažindino su visame pasaulyje garsiais mokytojais, bei suteikė Aikido kovos meno antro dano juodą diržą. Plėsdamas savo žinias keliavau po Indiją ir Izraelį. Įgavęs reikiamus įgūdžius ir kvalifikaciją 2012m. Šiauliuose įkūriau „Dodžo studiją“ – profesionalų Aikido, Jogos ir Meditacijos centrą. Šiuo metu vedu seminarus ne tik Lietuvoje , bet ir užsienyje.

Mane įkvepia:
Žmonės, kurie pakankamai pakvaišę galvoti, kad gali pakeisti pasaulį – yra tie, kurie jį pakeičia Steve Jobs

Mokymų ir konsultavimo temos:
Komandinis darbas, atsipalaidavimas darbo aplinkoje, konfliktinių situacijų sprendimas, asmeninis tobulėjimas.

Klientai vertina:
Mano kūrybingumą, ramybę, nuoširdų norą padėti, unikalią patirtį ir požiūrį, gebėjimą įkvėpti.

Linkiu Jums:
Nenustoti ieškoti vis efektyvesnių būdų geriau gyventi ir kurti geresnį gyvenimą kitiems.

Įkvepiančių idėjų!