PARDAVIMŲ MENTORYSTĖ

Kaip efektyviau dirbti B2B pardavimuose, kad gautumėte galimybę kitam susitikimui?

Tik kas penktas pardavėjas B2B pardavimuose gauna galimybę kitam susitikimui – tokią išvadą skelbia tyrimų kompanija „Forrester“ (žr. nuorodą žemiau). Pardavimų vadovai sutinka, kad išties daugumai įmonių didžiausia problema vis dar yra ­– naujų klientų pritraukimas. Natūraliai kyla klausimas: kodėl? Pasak „Forrster“ kompanijos tyrėjų, 62% pirkimų vadovų įvardino tai, pardavėjai, norintys su jais susitikti, nusimano apie savo produktus (paslaugas) ir/ar atstovaujamą kompaniją, kai tuo tarpu tik 21 % vadovų įvardino, kad pardavėjai turi tinkamų pavyzdžių ar atvejo analizių pasidalinti su jais. Darau prielaidą, kad pardavimo pokalbiuose vis dar per daug kalbame apie save, o ne apie klientų problemas. Atraskite patikrintus storyselling’o įrankius B2B pardavimo pokalbiuose (el. laiškuose, skambučiuose, verslo susitikimuose), kad greičiau ir lengviau gautumėte galimybę kitam susitikimui.

Praktinė, autorinė ir vertės pardavimą kliento akimis („kliento batuose“) formuojanti pardavimų mentorystės programa internetu su Gintaru Ignatavičiumi (Mokymų akademijos vadovaujančiuoju partneriu), padedanti B2B pardavimo profesionalams kompanijose spręsti naujų klientų pritraukimo problemas. Tai mokymo(si) sprendimas tiems pardavimo vadybininkams/projektų vadovams, kurie ieško veiksmingų įrankių (su)kurti tvarų, išskirtinį ir ilgalaikį ryšį su klientais, kurie nori tapti klientų problemų sprendėjais (vertės bendrakūrėjais) ir tiems, kurie siekia ženkliai pagerinti savo pardavimo rezultatus. Priešingu atveju, mums nepakeliui. Kad savo problemas klientai patikėtų spręsti būtent Jums!

Pardavimų mentorystės programa internetu. Programos trukmė (7 savaitės):

 • 7 ONLINE SESIJOS (ketvirtadieniais 16-17 val.)
  B2B verčių sesija (kliento pirkimų kelias), 3 teminiai vertės  bendrakūrybos webinarai, 2 klausimų-atsakymų sesijos žinių bei įrankių įtvirtinimui ir baigiamoji rezultatų sesija;
 • INDIVIDUALUS DARBAS SU PARDAVIMŲ TRENERIU
  Nuolatinis trenerio palaikymas ir individuali 1-2-1 mentoringo sesija su mokymų treneriu (susiderintu laiku);
 • PRAKTINĖS UŽDUOTYS DALYVIAMS
  Praktinės užduotys, aktyvus mokymąsis dirbant porose ir daugiasluoksnis mokymąsis (angl. Community learning) uždaroje Facebook grupėje;

3 veiksmingos (online) strategijos ir 3 autoriniai storyselling’o  įrankiai:

 • VERTĖS BENDRAKŪRA EL. PAŠTU
  (autorinis storyselling’o įrankis „Story Sandwich“)
 • VERTĖS BENDRAKŪRA TELEFONU
  (autorinis storyselling’o įrankis „Story Triangle“)
 • VERTĖS BENDRAKŪRA VERSLO SUSITIKIME
  (autorinis storyselling’o įrankis „Story Line“)

MOKYMŲ NAUDA:

 • kartu gilinsimės į naujų klientų pritraukimo iššūkius bei naujas galimybes;
 • kartu identifikuosime B2B verčių (kliento problemų) ir kliento pirkimų kelių žemėlapius;
 • kartu atrasime vertės bendrakūrtybos įrankius bendraujant su klientais el. paštu;
 • kartu įtvirtinsime patikrintą ir veiksmimgą vertės pokalbio telefonu modelį;
 • kartu mokysimės pasitelkti ir įpinti verslo susitikimuose parduodančias klientų istorijas;
 • geriau suprasite klientų sprendimų priėmimo procesą žvelgdami į vertės pardavimą klientų akimis;
 • išsinešite veiskmingus įrankius lengviau padidinti grąžą savo versluose (pardavimuose);

MOKYMŲ FORMATAS:

Pardavimų mentorystė (angl. Sales Mentoring) – 7 savaičių trukmės  B2B pardavimų efektyvumo didinimo programa su individualia mentoriaus ir dalyvių grupės pagalba. Teorijos ir praktikos santykis 20:80. Programos apimtis – 16 ak. val. 

REGISTRACIJA:

+370 686 22102 arba info@mokymuakademija.lt

Grupės dydis – iki 10 dalyvių.

KLIENTŲ ĮVERTINIMAS:

Gintaro Ignatavičiaus sukurtą praktinę, autorinę PARDAVIMŲ MENTORYSTĖS PROGRAMĄ jau (su)spėjo pamėgti pirmosios dalyvių grupės. Ši pardavimų mentorystės programa jau yra TOP1 pozicijoje reitinguojama mokymų programa iš visų Mokymų akademijos mokymų internetu programų!

Mokymų kokybė 9.56 iš 10 balų. Mokymų programą (į)vertino jau 18 dalyvių (dalyviai vertina mokymų programos kokybę, mentoriaus darbo kokybę ir tai, kaip verta šią pardavimų mentorystės programą rekomenduoti savo draugams ir/ar bičiuliams).

PARDAVIMŲ MENTORYSTĖ
Mokymus veda:
Gintaras Ignatavičius
 • 2023 01 19 - 03 02, 16:00-17:00

 • Internetu

357 EUR

Registruotis

PVM netaikomas
PAPILDOMA VERTĖ
– individuali 1 val. mentoringo sesija internetu žinių ir įgūdžių įtvirtinimui su Gintaru Ignatavičiumi.

Marius Benedikas
Tele2, B2B pardavimų vadybininkas
“Problema, į kurią gilinuosi, yra: kaip tobulėti parduodant, atrandant naujų būdų, kaip tapti kitokiu, įdomiu pardavėju, klientų problemos sprendėju. Buvo išties geras ir įdomus pats mokymų formatas per Zoom platformą. Nuotolinėse sesijoje buvo galima lengvai susipažinti su naujais įrankiais, kuriuos iškart praktiškai galėjome taikyti ir naudoti bendraujant su klientais esamu laiku. Gintaras išsiskiria savo gera emocija, noru padėti ir gilintis į kiekvieno dalyvio sprendžiamas problemas. Ateityje į mokymų programą siūlyčiau įtraukti LinkedIn pardavimų strategijas. Atradau įrankius laiško rašyme ir skambutyje, kurie padeda sudominti klientą, pateikti save gyviau, įdomiau. Susipažinau su skirtingų sričių specialistais.”
Emilija Pukevičiūtė
Redal, B2B pardavimų vadybininkė Prancūzijos ir Belgijos rinkoms
“Ieškojau naujų pardavimo įrankių, kaip perduoti klientui nuotolinio susitikimo vertę ir prasmę. Ieškojau naujų technikų, kad paskambinus klientui galėčiau palikti didesnį įspūdį, kad jis lauktų mano el. laiško ar pats man parašytų. Labai patiko mokymų formatas. Laukdavau kiekvieno ketvirtadienio. Užkrėsdavo Gintaro tikėjimas, o dar labiau tai, kaip jis rūpinosi kiekvienu dalyviu ir visuomet padėdavo rasti atsakymus į mums rūpimus klausimus. Supratau, kad pardavimų vadybininkai irgi yra menininkai: citatos email'uose, neįprasti pasisveikinimai telefonu, jiems reikia nemažai kūrybos. Bet kaip smagu tai kurti! Labiausiai pasiteisino “Story Sandwich” technika – el. laiško konversija padidėjo ketvirtadaliu. Tikiu, kad toliau tobulinant ir ieškant dar geresnio “Story Sandwich” email'o - ją ir padvigubinsiu!”.

Mokymus veda

Gintaras Ignatavičius
Storyselling’o ir pardavimų praktikas | Vadovaujantis partneris | Verslo konsultantas | Lektorius | Mokymų treneris | Pranešėjas

Mano misija mokyti(s) prasidėjo 1984 m. rugsėjo 1 dieną, kuomet manęs nepriėmė į mokyklą. Priežastis: iki 6-erių metų (pri)trūko 22 dienų. Tie vieneri metai man, belaukiant mokyklos, buvo didžiausia kančia. Giliai įsirėžė atmintyje mamos pasakojimai – kaip aš labai norėjau mokytis. Nuo pat vaikystės svajojau ir visiems pasakojau, kad vieną dieną aš turėsiu savo mokyklą.

Plačiau

Kitos datos

(NE)PARDUODANTIS SKAMBUTIS

Mokymus veda: Gintaras Ignatavičius
 • 2022-12-08 9:00-14:00

 • Viešbutyje ibis Vilnius Centre

177 €

PARDUODANČIOS ISTORIJOS

Mokymus veda: Gintaras Ignatavičius
 • 2023 01 23, 09:00-17:00

 • TonyResort (Anupriškės, Trakų r.)

257 €

PARDAVIMŲ MENTORYSTĖ

Mokymus veda: Gintaras Ignatavičius
 • 2023 01 19 - 03 02, 16:00-17:00

 • Internetu

357 EUR

STORYSELLING VERSLE

Mokymus veda: Gintaras Ignatavičius
 • 2023 01 12, 09:00-17:00

 • TonyResort (Anupriškės, Trakų r.)

557 €

© 2022 Mokymų akademija, MB | Privatumo politika

×

Turite klausimų?