Ingrida Ignatavičienė

Vykdomoji partnerė

Apie 2000-uosius metus mano sodros knygelėje jau buvo ne vienas įrašas. Gerai atsimenu, kad darbdaviai, priimdami mane į darbą, atkreipdavo į tai dėmesį, nes buvau pakeitusi ne vieną darbo vietą. Dabar puikiai suprantu, kad tuo metu nenustygdama ieškojau savęs ir mano savybes atitinkančio darbo. Vietoj metų metus trunkančių dvejonių dėl savęs realizavimo stokos aš rinkausi pati spręsti savo ateitį, todėl galiausiai dirbu man labiausiai tinkantį ir savirealizacijai atsiskleisti leidžiantį darbą.

Kartu su sutuoktiniu Gintaru negalėjome ištverti nesimokę naujų dalykų, neieškoję naujų būdų tobulėti. Einant laikui suvokėme, kad mes norime kurti pridėtinę vertę mūsų visuomenėje ir nutarėme, kad esame pasiruošę kurti verslą, kurio tikslas – auginti mūsų visuomenę, jos sąmoningumą, padėti tobulėti profesionalams. Taip gimė “Mokymų akademija”, kurią kaip kūdikį nuo pirmųjų žingsnių su didele energija Gintaras nešė į šviesą, puoselėjo ir užaugino ją iki šiandieninės veiklos lygio.

Esu žmogus, kuriam labai reikalinga komanda, kiti žmonės ir jų idėjos. Todėl nuolat lydžiu Gintarą Mokymų akademijos puoselėjimo procese ir visuomet esu Mokymų akademijos komandoje kai reikia paramos, patarimo ar įsitraukimo į sprendimus. Turbūt ne veltui turiu Mokymų akademijos “mamos” vardą :).

Man smagu atsiliepti telefonu ir žinoti, kad noriu nuoširdžiai išspręsti kliento rūpestį, lūkestį ar komandos klausimus. Turite klausimų? Tuomet laukiu Jūsų skambučio!
© 2023 Mokymų akademija, MB | Privatumo politika

×

Turite klausimų?