Komandiškumo galia

Kaip „atrakinti” kiekvieno komandos nario potencialą ir padidinti komandinio darbo efektyvumą?

Efektyvi komanda – tai raktas į ateities kompanijos sėkmę. Šias tendencijas galima aiškiai matyti tyrimus aliekančių kompanijų (Deloitte, McKinsey) ataskaitose. Tyrimai rodo, kad vis didesnę svarbą kompanijų struktūriniuose pokyčiuose įgyja komandų tinklas (angl. Network of Teams). Komandos ir darbas komandomis tampa pagrindiniu įrankiu ateities lyderiams siekti aukštesnių rezultatų kompanijose. Vadovai žino, kad efektyvus komandinis darbas lemia geresnius kompanijos veiklos rezultatus, gebėjimą lengviau prisitaikyti prie pokyčių, lankstumą ir greitį. Padidinkite savo komandos efektyvumą – išmokite „atrakinti” kiekvieno komandos nario potencialą ir sutelkite savo komandos narius efektyvesniam komandiniam darbui.

Praktiniai, autoriniai komandos formavimo ir komandos vystymo (angl. Team development) mokymai su Gintaru Ignatavičiumi (Mokymų akademijos įkūrėju ir vadovaujančiuoju partneriu), skirti stiprinti Jūsų kompanijos darbuotojų komandinę lyderystę (vienas kito pažinimą, tarpusavio pasitikėjimą, bendravimo ir bendradarbiavimo principus) ir (su) telkti jūsų kompanijos darbuotojus efektyvesniam komandiniam darbui. Kad Jūsų komanda būtų efektyviausia!

MOKYMŲ NAUDA:

  • supažindinsime jūsų darbuotojus su komandiniais vaidmenimis (M. Belbin metodika);
  • sudarysime jūsų darbuotojų komandinių vaidmenų žemėlapį;
  • praktinių užduočių pagalba padidinsime jūsų darbuotojų tarpusavio pasitikėjimą;
  • įtvirtinsime naujus bendravimo ir bendradarbiavimo principus jūsų komandoje;
  • įkvėpisme ir (su)telksime jūsų komandos narius komandinei lyderystei;
  • suteiksime naujus įrankius komandos vystymui ir efektyvesniam komandiniam darbui.

MOKYMŲ FORMATAS:

  • Interaktyvios komandos formavimo dirbtuvės (angl. Team development workshop);
  • Teorijos ir praktikos santykis 20:80;
  • Trukmė – 8 ak. val. Dalyvių skaičius grupėje – iki 30 dalyvių.

Jei Jums (pa)tinka ši mokymų programa?

SUSISIEKIME +370 686 22102

Vaidas Mugauskas
VšĮ „Energetikų mokymo centras" vadovas
„Dirbant skirtinguose miestuose, didžiausias sunkumas darbuotojui yra suprasti visų komandos narių ir atliekamo darbo svarbą bei prisidėjimą prie bendro rezultato. „Mokymų akademiją” pasirinkau, nes patiko požiūris į mokymų pravedimą ir atsiduodantis pasiruošimas. Dar vienas faktorius, Gintarą komandą jau žinojo, o su pažįstamu žmogumi apie komandiškumą kalbėti lengviau. Pirmieji rezultatai: komanda pradėjo daugiau komunikuoti ir aiškintis dėl galimų problemų sprendimų.”
Natalja Protnovaitė
UAB „Mokesčių srautas" (Countline) vadovė
„Mokymai padėjo įprasminti vertybes. Tam tikri žodžiai tapo darbais ir susitarimais, ką darbuotojai šiandien prisimena. Mokymai padėjo padėjo geriau pažinti vieniems kitus, ir pajausti bendradarbiavimo sinergiją. M. Belbin’o komandinių vaidmenų testas panašu nubrėžia tam tikras gaires, kurios padeda priimti sprendimus deleguojant užduotis. Testas teikia naudą ir darbuotojų atrankose.”
Giedrė Vainorienė
Audito ir verslo apskaitos kompanijos „Added Value" bendraturtė
„Mokymų akademija – iki šiol geriausias „Added Value“ sprendimas renkantis įmonės komandos formavimo mokymų organizatorių. Tai buvo ne tik labai smagu, bet ir naudinga. Spalvingas mokymų turinio pristatymas, įtraukimas, užkrečiantis pozityvumas ir energija suteikė galimybę kiekvienam įmonės darbuotojui įsigilinti į save ir patirti atradimo džiaugsmą, kad kiekvienas mes ypatingas, o kartu galime tai, kas atrodo neįmanoma. Mokymasis, kuris yra smagus – tai modernaus lektoriaus iššūkis. Nuoširdus ačiū Gintarui ir visai jo komandai, kad mūsų mokymai buvo būtent tokie.”

© 2024 Mokymų akademija, MB | Privatumo politika

×

Turite klausimų?