Tinklalaidė „Learning Hour“

– mokymosi pokalbiai Jūsų ir Jūsų žmonių sėkmei

Pratęskite šią istoriją: „Kai susitinka du žmonės, kuriuos vertybiniame lygmenyje vienija mokymosi visą gyvenimą (angl. lifelong learning) vertybė, nutinka…“. Stebuklai? Nauji sumanymai? Taip! Gintarui ir Andriui 2021-ųjų rudenį nutiko nauja bendrakūrybos patirtis – mokymosi pokalbių kelionė.
Naujai istorijai, t.y. autorinės tinklalaidės startui prireikė šiek tiek laiko, nes kolegos reikliai ieškojo tiek atsakymų sau, ar tas sumanymas visų pirma įkvėps juos pačius ir padės jiems patiems augti, tiek originalaus ir vertybiškai intelektualus turinio formato. Ilgos diskusijos subrandino savo vaisius. Į žmonių širdis pasibeldė naujas valandos trukmės mokymosi formatas – mokymosi pokalbiai ir autorinė tinklalaidė „Learning Hour“. Turbūt simboliška, kad ir pirmasis mokymosi pokalbis 2022 m. sausio 31 dieną tinklalaidėje (į)vyko būtent mokymosi visą gyvenimą tema. Šios tinklalaidės istorija tęsiasi ir šiandien… Kiekvienas mokymosi pokalbis joje prasideda nuo „Mokymosi labas“.
Susitinkame mokymosi pokalbyje? #keepLifelongLearning

Autorinė tinklalaidė #LearningHour – mokymosi pokalbiai su Gintaru Ignatavičiumi (Mokymų akademijos įkūrėju) ir Andriumi Jarašiūnu (Mokymų akademijos partneriu), skirti Jūsų ir Jūsų žmonių sėkmei.

Tinklalaidės turinys, publikuojamas Mokymų akademijos Youtube kanale, yra ĮKVĖPIMO DOVANA Jums, nes jis yra mūsų kolegų mokymosi MISIJOS dalis. Esame tam, kad skleistume įkvėpimą mokytis. Kad Jūsų žmonės būtų įkvėpti mokytis!

TINKLALAIDĖS TEMŲ SĄRAŠAS JŪSŲ ĮKVĖPIMUI:

Jei Jums (pa)tinka šios tinklalaidės mokymosi pokalbiai?

Kviečiame prenumeruoti Mokymų akademijos Youtube kanalą ir prisijungti prie tų, kurie pirmieji neria į mokymosi pokalbių istorijas. Prenumeruokite ČIA
Taip pat atviromis širdimis dalinkitės labiausiai patikusiais mokymosi pokalbiais su savo kolegomis ir/ar bičiuliais <3

Mokyti(s) – tai ieškoti, atrasti, dalintis.
– Gintaras Ignatavičius

Norite PADĖKOTI už mūsų kuriamą VERTĘ?  +370 686 22102 

© 2024 Mokymų akademija, MB | Privatumo politika

×

Turite klausimų?