Per vandenį ir ugnį

Kaip (su)formuoti laiminčią komandą pagal 4 gamtos stichijas?

Komanda yra stipri tiek, kiek yra stiprus kiekvienas jos narys dirbti kartu. Atraskite naujus įrankius ir originalius komandos formavimo sprendimus pažinti, formuoti ir vystyti savo svajonių komandą (angl. Dream Team). Veskitės savo svajonių komandą į gamtą, pažinkite savo žmones ugnies, oro, vandens ir žemės stichijose, įgykite unikalią ir bendrą komandiškumo patirtį, apie kurią mažiausiai metus dar kalbėsitės ofise. Iššūkiai išmoko pažinti žmones, o bendra patirtis, juos kartu įveikiant, leidžia labiau pasitikėti vienas kitu, kas yra esminės komandinio darbo ir komandinės lyderystės sėkmės sąlygos. Sutelkite savo svajonių komandą didesniam efektyvumui pagal 4 stichijų metodą.

Praktiniai, autoriniai ir patyriminimai komandos formavimo mokymai su Gintaru Ignatavičiumi (Mokymų akademijos įkūrėju ir vadovaujančiuoju partneriu) pagal 4 gamtos stichijų metodą, skirti (su)stiprinti Jūsų komandos darbuotojų asmeninę ir komandinę lyderystę (savęs pažinimą, vienas kito pažinimą ir tarpusavio pasitikėjimą) ir (su)telkti jūsų komandos darbuotojus efektyvesniam komandiniam darbui. Kad Jūsų komanda būtų pasirengusi iššūkiams!

MOKYMŲ NAUDA:

 • supažindinsime jūsų darbuotojus su 4 gamtos stichijų metodika;
 • sudarysime komandos 4 stichijų žemėlapį (pagal 4 stichijų klausimyną);
 • atliksime unikalias užduotis: pažintinį panėrimą, žongliravimą ugnimi, žygį į pelkę ir ėjimą virvių taku;
 • didinsime jūsų komandos narių tarpusavio pasitikėjimą;
 • patirsite ir įsivertinsite tiesioginį ryšį savo gamtos stichiją (angl. 4 elements of a leader);
 • įgysite bendrą ir unikalią komandiškumo patirtį komandinei lyderystei;
 • išsinešite naujus įrankius komandos ugdymui ir efektyvesniam komandiniam darbui.

MOKYMŲ FORMATAS:

 • Patyriminiai komandos formavimo mokymai darbuotojų grupei iki 50 dalyvių.
 • Trukmė – 1 diena. Teorijos ir praktikos santykis 20:80.
 • Geriausias metų laikas šiems komandos formavimo mokymams – vasara

INVESTICIJA

 • Fiksuota projekto dalis – 2500 Eur (PVM netaikomas)
 • + kintama projekto dalis (pažintinį panėrimą atliekančių žmonių skaičius x 50 Eur/asmeniniui);

Jei Jums (pa)tinka ši mokymų programa?

SUSISIEKIME +370 686 22102

Gediminas Tamošaits
Metal production, UAB vadovas
„Savo komandai ieškojau išskirtinių įspūdžių ir emocijų. Kadangi norėjau išskirtinio ir netradicinio renginio savo kolektyvui, kurį komanda prisimintų visą savo gyvenimą, užklausiau galimų rekomendacijų savo pažįstamų rate. Gavau rekomendaciją iš savo draugų susipažinti ir pasikalbėti šiuo klausimu su Gintaru Ignatavičiumi iš Mokymų akademijos. Gintaro autorinis 4 stichijų projektas PER VANDENĮ IR UGNĮ mane labai “užkabino”. Pristatymo metu pajaučiau, kad tai ir yra tai, ko ieškau savo komandai. Kolektyvas iškart po renginio tiesiog sprogo nuo gerų emocijų ir prisiminimų. Džiaugsmas, netikėtumas, adrenalinas, ramybė – tai emocijos, kurias kartu su komanda patyrėme projekte. Pavyko dar geriau pažinti savo kolegas įvairiuose situacijose. Renginys įspaudė žymę vėlesniam kolektyvo komandiniam bendradarbiavimui - teigiama prasme. Ir po metų visi prisimena kokia nereali buvo 2019 metų Metal production organizuota šventė. Esame visi labai dėkingi už nuostabų renginį".

© 2024 Mokymų akademija, MB | Privatumo politika

×

Turite klausimų?