Nuotoliniai mokymai

Nuotoliniai mokymai

Kol nesusidūrėme su COVID-19 viruso sukelta sveikatos krize, su nauja gyvenimo realybe, su netikėtais ir neprognozuotais pokyčiais versluose, tol nesusimąstėme apie šį efektyvų mokymo(si) formatą – nuotolinius mokymus ir kursus. Dažnas klientas iki tol plačiai nusišypsodavo, kuomet pasiūlydavome mokytis nuotoliniu būdu. Teisybės dėlei ir mums patiems šis mokymo(si) formatas buvo primirštas ir iki pandemijos praktiškai labai mažai naudotas. Nuotliniu būdu atlikdavome tik kai kuriuos “pre-training” interviu su klientų darbuotojais iš skirtingų Lietuvos miestų.

Šiandien nuotoliniai mokymai tapo tarsi iš naujo atrastu įrankiu kartu su klientais kovoti su viruso pastatytomis nematomomis sienomis tarp žmonių, išlaikyti ir svarbiausia, kurti ryšį su žmonėmis saugiu atstumu.

Ir mes, greitai reaguodami ir prisitaikydami prie rinkos pokyčių, nedelsdami pakeitėme savo verslo modelį, perkonstravome aktualiausias mokymų programas, atrinkome veiksmingiausius įrankius bei metodus, adaptavome mokymo(si) turinį ir nuotoliniam mokymo(si) formatui. Nuotoliniai mokymai – siekiantiems efektyvumo!

Norėtumėte, kad padėtume nuotoliniu būdu augti Jūsų žmonėms ir Jūsų verslui?

Susisiekite su mumis žemiau nurodytais kontaktais.

Kokius nuotolinius mokymus vedame įmonėms?

Nauja gyvenimo realybė pamėtėjo išties nemažai iššūkių, tačiau suteikė ir daug naujų galimybių. Mūsų kuriami ir vedami nuotoliniai mokymai, nuotoliniai kursai įmonėms bei mūsų klientų pamėgtos ir (į)vertintos nuotolinės #LearningHour formato sesijos:

  • STORYSELLING DNR – autorinė storyselling’o sesija pardavimų (klientų aptarnavimo) komandoms su Gintaru Ignatavičiumi, storyselling mokymų pradininku Lietuvoje
  • PARDAVIMAI NUOTOLINIU BŪDU –  praktinė 3 modulių sesija internetu (pardavimai el. paštu, telefonu ir online susitikime) B2B pardavimo vadybininkams su Gintaru Ignatavičiumi
  • POZITYVIŲ MINČIŲ SODAS – autorinės, praktinės pozityvumo dirbtuvės įmonių (organizacijų) komandoms, motyvacinėms konferencijoms ir/ar įmonių susirinkimams su Gintaru Ignatavičiumi
  • STRESO RINGAS – autorinės, interaktyvios streso valdymo dirbtuvės su Roku Leonavičiumi, kovos menų gyvenime praktiku

Kokia nuotolinių mokymų nauda įmonėms?

Kadangi mes keičiame požiūrį į tai, kaip žmonės mokosi kompanijose, nuotoliniai mokymai mums leidžia kartu su klientais siekti bendros misijos – didesnio mokymo(si) efektyvumo, produktyvumo ir didesnio poveikio kompanijos veiklos rezultatams. Visuomet savo klientams akcentuojame, kad geriau mokytis tiksliniais (tęstiniais) moduliais ir tinkamai išdėstytais laike, nei viską sudėti į vienos ar dviejų dienų mokymus. Taip efektyviau! Daug kartų tai patikrinome praktikoje.

Šiandien situacija stipriai keičiasi, nes ne tik suprantame, bet ir gyvai patiriame, kiek tai leidžia sutaupyti laiko, degalų bei kitų sąnaudų. Nuotoliniai mokymai leidžia darbuotojams mokytis tiesiog darbo vietoje, nes nereikia niekur vykti, gaišti laiko kelionėse ar miestų kamščiuose. Taip dar efektyviau!

Praktikoje jau spėjome įsitikinti, kad kurti santykius su klientu puikiai galime ir nuotoliniu būdu! Atlikti verslo susitikimus, daryti pardavimus, vesti derybas ar dalyvauti parodose taip pat puikiai galime ir nuotoliniu būdu. Turime visą eilę jau tai patvirtinančių puikių mūsų klientų pavyzdžių.

Ar nuotoliniai mokymai pakeis tradicinius, taip vadinamus “gyvus” mokymus? Vargu, kad ne. Ar juos papildys? Tikrai taip! Ir kuo toliau, tuo labiau nuotoliniai mokymai bus pasitelkiami įmonių veiklos efektyvumo didinimui.

Kam skirti nuotoliniai mokymai?

Mūsų kuriami nuotliniai vidiniai mokymai darbuotojams ir nuotoliniai mokymo(si) sprendimai yra skirti verslo įmonėms, siekiančioms efektyvumo. Kartu su įmonių vadovais sprendžiame konkrečias problemas/iššūkius verslo įmonėse, didiname veiklos efektyvumą ir svarbiausia – kartu geriname verslo rezultatus.

Kuo galime Jums būti naudingi? Pakalbinkite arba parašykite mums.

„Net ir nuotoliniu būdu galima kurti ryšį su klientu.“ (Gintaras Ignatavičius)

Ar nuotoliniai mokymai yra efektyvūs?

Mūsų patirtis rodo, kad nuotoliniai mokymai efektyvūs yra tik tuomet, kuomet jie (iš)sprendžia konkrečias klientų problemas ir vyksta taip vadinamu “learning on the job” formatu. Praktikoje pastebime, kad labai svarbu yra tinkamai pasirinkti veiksmingus mokymo(si) internetu metodus bei įrankius. Ne mažiau  svarbus yra ir mokymų trukmės parinkimas bei turinio subalansavimas  į kelis trumpesnius bei tęstinius modulius.
Kokia Jūsų patirtis?

ARTIMIAUSI ATVIRIEJI IR NUOTOLINIAI MOKYMAI

SUŽINOKITE

© 2024 Mokymų akademija, MB | Privatumo politika

×

Turite klausimų?