Nuotoliniai mokymai

Kol nesusidūrėme su COVID-19 viruso sukelta sveikatos krize, su nauja gyvenimo realybe, su netikėtais ir neprognozuotais pokyčiais versluose, tol nesusimąstėme apie šį efektyvų mokymo(si) formatą – nuotolinius mokymus ir kursus. Dažnas klientas iki tol plačiai nusišypsodavo, kuomet pasiūlydavome mokytis nuotoliniu būdu. Teisybės dėlei ir mums patiems šis mokymo(si) formatas buvo primirštas ir paskutiniu metu praktiškai labai mažai naudojamas. Tik kai kuriuos “pre-training” interviu su klientų darbuotojais iš kitų miestų atlikdavome nuotoliniu būdu.

Šiandien nuotoliniai mokymai tapo tarsi iš naujo atrastu įrankiu kartu su klientais kovoti su viruso pastatytomis nematomomis sienomis tarp žmonių, išlaikyti ir svarbiausia, kurti ryšį su žmonėmis saugiu atstumu.

Ir mes, greitai reaguodami ir prisitaikydami prie rinkos pokyčių, nedelsdami pakeitėme savo verslo modelį, perkonstravome aktualiausias mokymų programas, atrinkome veiksmingiausius įrankius bei metodus, adaptavome mokymo(si) turinį ir nuotoliniam mokymo(si) formatui. Nuotoliniai mokymai – siekiantiems efektyvumo!

Norėtumėte, kad padėtume nuotoliniu būdu augti Jūsų žmonėms ir Jūsų verslui?

Susisiekite su mumis apačioje nurodytais kontaktais.

Kokius nuotolinius mokymus kuriame įmonėms?

Nauja gyvenimo realybė pamėtėjo išties nemažai iššūkių, tačiau suteikė ir daug naujų galimybių. Mūsų kuriami nuotoliniai mokymai ir nuotoliniai kursai įmonėms bei nuotolinės “learning hour” formato sesijos:

  • PARDAVIMAI POKYČIŲ SĄLYGOMIS – nuotoliniai pardavimų mokymai. Tai 7 savaičių trukmės autorinė, praktikoje jau patikrinta online mentorystės programa B2B pardavimo profesionalams, kuriems reikia atlikti pardavimus nuotoliniu bū Įdomu? Susisiekime.
  • RETURN ON STORIES (storyselling’o sesija)
  • POZITYVUMO DIRBTUVĖS (7 pozityvumo praktikos komandoje)
  • STRESO RINGAS (streso valdymo dirbtuvės)

Kokia nuotolinių mokymų nauda įmonėms?

Kadangi mes keičiame požiūrį į tai, kaip žmonės mokosi kompanijose, nuotoliniai mokymai mums leidžia kartu su klientais siekti bendros misijos – didesnio mokymo(si) efektyvumo ir didesnės įtakos kompanijos veiklos rezultatams. Visuomet savo klientams akcentuojame, kad geriau mokytis tiksliniais (tęstiniais) moduliais ir tinkamai išdėstytais laike, nei viską sudėti į vienos ar dviejų dienų mokymus. Taip efektyviau! Daug kartų tai patikrinome praktikoje.

Šiandien situacija stipriai keičiasi, nes ne tik suprantame, bet ir gyvai patiriame, kiek tai leidžia sutaupyti laiko, degalų bei kitų sąnaudų. Nuotoliniai mokymai leidžia darbuotojams mokytis tiesiog darbo vietoje, nes nereikia niekur vykti, gaišti laiko kelionėse ar miestų kamščiuose. Taip dar efektyviau!

Praktikoje jau spėjome įsitikinti, kad kurti santykius su klientu puikiai galime ir nuotoliniu būdu! Atlikti verslo susitikimus, daryti pardavimus, vesti derybas ar dalyvauti parodose taip pat puikiai galime nuotoliniu būdu. Turime visą eilę jau tai patvirtinančių puikių mūsų klientų pavyzdžių.

Ar nuotoliniai mokymai pakeis tradicinius, taip vadinamus “gyvus” mokymus? Vargu, kad ne. Ar juos papildys? Tikrai taip! Ir kuo toliau, tuo labiau nuotoliniai mokymai bus pasitelkiami įmonių veiklos efektyvumo didinimui. Ir to tikrai negalime vadinti inovacija, nes tai yra tarsi iš naujo atrastas senas metodas. Jausmas toks, kad tarsi nupūtėme dulkes nuo visiems pažįstamo ir pakankamai gerai žinomo mokymo(si) formato.

Kam skirti nuotoliniai mokymai?

Mūsų kuriami nuotliniai vidiniai mokymai darbuotojams ir nuotoliniai mokymo(si) sprendimai yra skirti verslo įmonėms, siekiančioms efektyvumo. Kartu su įmonių vadovais sprendžiame konkrečias problemas/iššūkius verslo įmonėse, didiname veiklos efektyvumą ir svarbiausia – kartu geriname įmonių veiklos rezultatus.

Kuo galime Jums būti naudingi? Pakalbinkite arba parašykite mums.

Net ir nuotoliniu būdu galima kurti santykį su klientu. (Gintaras Ignatavičius)

Ar nuotoliniai mokymai yra efektyvūs?

Pagrindinis klausimas, kurį šiandien mums užduoda klientai yra: “Ar nuotoliniai mokymai yra efektyvūs lyginant juos su taip vadinamais “gyvais” mokymais?”. Mūsų patirtis rodo, kad nuotoliniai mokymai efektyvūs yra tik tuomet, kuomet jie sprendžia konkrečias klientų problemas “learning on the job” formatu – t.y. kada mokymų turinys tinkamaiišdėstytas į 3-5 tinkslinius modulius  yra tinkamai parinkti mokymo(si) metodai,  parinkus tinkamus įrankius ir metodus…(pratęsti mintį). Kokia Jūsų patirtis?

ARTIMIAUSI ATVIRIEJI IR NUOTOLINIAI MOKYMAI

SUŽINOKITE

© 2021 Mokymų akademija, MB | Privatumo politika

×

Turite klausimų?