Pardavimai nuotoliniu būdu

Kaip kurti ryšį su klientu ir efektyviau parduoti nuotoliniu būdu?

Rinkoje išlieka tik tie, kurie geba greitai persiorientuoti ir prisitaikyti prie naujų pokyčių sąlygų. Šiandien patiriame COVID-19 viruso mestus iššūkius – pardavimus vykdyti ir nuotoliniu būdu. Turime greitai mokytis ir veikti. Autorinė ir nuotolinė pardavimų mentorystės programa “Pardavimai pokyčių sąlygomis” atlieka B2B pardavimo įgūdžių “restart’ą”, padrąsina bei įgalina pardavimo vadybininkus el. paštu, telefonu bei nuotolinio susitikimo metu kurti tvarius santykius su klientu, išlaikyti ir didinti pardavimus. Atraskite 3 veiksmingas online strategijas ir patikrintus autorinius storyselling’o įrankius efektyviau parduoti nuotoliniu būdu bei efektyviau veikti naujoje pardavimų realybėje.

Praktinė, autorinė 7 savaičių trukmės nuotolinė pardavimo įgūdžių lavinimo ir mentorystės programa B2B pardavimo vadybininkams su Gintaru Ignatavičiumi (Mokymų akademijos įkūrėju ir vadovaujančiuoju partneriu), skirta greičiau persiorientuoti, lengviau prisitaikyti ir efektyviau vykdyti pardavimus nuotoliniu būdu – t.y. didinti el. laiško (ar pvz.: Linkedin el. žinutės) konversiją, gerinti pardavimo skambučio (pokalbio telefonu) kokybę ir didinti nuotolinio susitikimo (Zoom, Skype ar kt.) efektyvumą bei rezultatyvumą. Kad Jūsų pardavimų komanda efektyviau parduotų nuotoliniu būdu!

MOKYMŲ NAUDA:

  • atrasite 2 efektyvias pardavimo el. paštu strategijas (“Clarify.Confirm” ir “Story Sandwich”);
  • gilinsimės į pardavimo telefonu efektyvumo didinimą (“Story Triangle” įrankis);
  • aptarsime pardavimo nuotoliniu būdu iššūkius, galimybes, praktines rekomendacijas;
  • įtvirtinsime efektyvius pardavimo nuotoliniu būdu įrankius: „Sell Your Mission“; “Sales&Story Line” ir kt.);
  • geriau suprasite sprendžiamas klientų problemas (išsinešite  problemų žemėlapį);
  • praktikuositės iškart gauti didesnę naujų įrankių grąžą savo versle (pardavimuose);
  • išmoksite kurti tvarius santykius su klientais ir lengviau parduoti jiems net ir nuotoliniu būdu.

MOKYMŲ FORMATAS:

  • Pardavimų mentorystė – 7 nuotolinės (1 val. trukmės) mokymo(si) sesijos per Zoom platformą.
  • Praktinės užduotys ir individualus darbas su mentoriumi (+ darbas porose) visos programos metu.
  • Teorijos ir praktikos santykis 20:80. Grupės dydis – iki 10 dalyvių.

Jei Jums (pa)tinka ši mokymų programa?

SUSISIEKIME +370 686 22102

Kęstutis Valiulis
SEOvoras, UAB bendrasavininkas
“Labiausiai, mokymuose ieškojau įrankių, kaip padidinti konversiją ir atsakymų kiekį el. paštu. Iš mokymų dalies apie pardavimus el. paštu pasiėmiau pora įrankių ir jau gaunu rezultatus. Pasiteisino! :) Mokymų formatas patiko, nes temos buvo išskaidytos ir galima buvo imti ir pritaikyti info po gabaliuką. Temų pristatymas neperkrautas, tik tai ko reikia. Ačiū, rekomenduosiu ir kitiems! Laukiu uždaros mokymų grupės, kur galėsime keistis ir dalintis patirtimi su kitais mokymų dalyviais ir užtvirtinti, kas išmokta.”
Marius Benedikas
Baltcore, UAB vadybininkas
“Problema, į kurią gilinuosi, yra: kaip tobulėti parduodant, atrandant naujų būdų, kaip tapti kitokiu, įdomiu pardavėju, klientų problemos sprendėju. Buvo išties geras ir įdomus pats mokymų formatas per Zoom platformą. Nuotolinėse sesijoje buvo galima lengvai susipažinti su naujais įrankiais, kuriuos iškart praktiškai galėjome taikyti ir naudoti bendraujant su klientais esamu laiku. Gintaras išsiskiria savo gera emocija, noru padėti ir gilintis į kiekvieno dalyvio sprendžiamas problemas. Ateityje į mokymų programą siūlyčiau įtraukti LinkedIn pardavimų strategijas. Atradau įrankius laiško rašyme ir skambutyje, kurie padeda sudominti klientą, pateikti save gyviau, įdomiau, susipažinau su skirtingų sričių specialistais”.

© 2021 Mokymų akademija, MB | Privatumo politika

×

Turite klausimų?