PARDAVIMAI NUOTOLINIU BŪDU

Kaip kurti santykius su klientu ir efektyviau parduoti nuotoliniu būdu?

Rinkoje išlieka tik tie, kurie geba greitai persiorientuoti ir prisitaikyti prie naujų pokyčių sąlygų. Šiandien patiriame COVID-19 viruso mestus iššūkius – pardavimus vykdyti ir nuotoliniu būdu. Turime greitai mokytis ir veikti. Atraskite 3 veiksmingas online strategijas ir patikrintus autorinius storyselling’o įrankius efektyviau parduoti nuotoliniu būdu bei efektyviau veikti toje naujoje „New Norm“ pardavimų realybėje.

Praktinė, autorinė 7 savaičių trukmės nuotolinė pardavimo įgūdžių lavinimo ir mentorystės programa B2B pardavimo vadybininkams su Gintaru Ignatavičiumi (Mokymų akademijos įkūrėju ir vadovaujančiuoju partneriu), skirta greičiau persiorientuoti, lengviau prisitaikyti ir efektyviau vykdyti pardavimus nuotoliniu būdu – t.y. didinti el. laiško (ar pvz.: Linkedin žinutės) konversiją, gerinti pardavimo skambučio (pokalbio telefonu) kokybę ir didinti nuotolinio susitikimo (Zoom, MS Teams, Clickmeeting ar kt.) efektyvumą bei rezultatyvumą. Kad Jūsų pardavimų komanda efektyviau parduotų nuotoliniu būdu!

Pardavimų mentorystės programa nuotoliniu būdu
(7 savaitės):

 • 7 ONLINE SESIJOS
  * kiekvieną ketvirtadienį 16-17 val.
  3 specializuoti webinarai, 3 klausimų-atsakymų sesijos ir baigiamoji rezultatų (angl. follow-up) sesija „Ekspertų stalas“;
 • INDIVIDUALUS DARBAS SU PARDAVIMŲ TRENERIU
  Nuolatinis trenerio palaikymas ir individuali 1-2-1 mentoringo sesija su treneriu (individualiai susiderintu laiku);
 • PRAKTINĖS UŽDUOTYS DALYVIAMS
  Praktinės užduotys, aktyvus mokymąsis dirbant porose ir daugiasluoksnis mokymąsis (angl. Community learning) uždaroje Facebook grupėje;

3 veiksmingos (online) strategijos ir 3 autoriniai storyselling’o  įrankiai:

 • PARDAVIMAI EL. PAŠTU
  (autorinis storyselling’o įrankis „Story Sandwich“)
  Specializuotas webinaras 2021 04 22 16-17 val.
 • PARDAVIMAI TELEFONU
  (autorinis storyselling’o įrankis „Story Triangle“)
  Specializuotas webinaras 2021 05 06 16-17 val.
 • PARDAVIMAI ONLINE SUSITIKIME
  (autorinis storyselling’o įrankis „Story Line“)
  Specializuotas webinaras 2021 05 20 16-17 val.

MOKYMŲ NAUDA:

 • atrasite efektyvias pardavimo el. paštu strategijas (“Clarify.Confirm” ir “Story Sandwich”);
 • gilinsimės į pardavimo telefonu efektyvumo didinimą (“Story Triangle” įrankis);
 • aptarsime pardavimo nuotoliniu būdu platformas, iššūkius, galimybes, praktines rekomendacijas;
 • įtvirtinsime efektyvius pardavimo nuotoliniu būdu įrankius: “Story Line” ir kt.);
 • geriau suprasite sprendžiamas klientų problemas (išsinešite išplėstinį problemų sprendimo žemėlapį);
 • praktikuositės iškart gauti didesnę naujų įrankių grąžą savo versle (pardavimuose);
 • išmoksite kurti tvarius santykius su klientais ir lengviau parduoti jiems net ir nuotoliniu būdu.

MOKYMŲ FORMATAS:

Pardavimų mentorystė (angl. Sales Mentoring) – 7 savaičių trukmės online pardavimų efektyvumo didinimo programa su individualia pardavimų mentoriaus pagalba.

Teorijos ir praktikos santykis 20:80. Grupės dydis – iki 10 dalyvių.

KLIENTŲ ĮVERTINIMAS:

Gintaro Ignatavičiaus sukurta praktinė, autorinė pardavimų mentorystės (online) programa PARDAVIMAI NUOTOLINIU BŪDU pirmųjų klientų grupių jau pamėgta, puikiai vertinama ir TOP1 pozicijoje reitinguojama mokymų programa iš visų Mokymų akademijos nuotolinių mokymų programų!

Mokymų kokybė 9.56 iš 10 balų. Mokymų programą (į)vertino jau 18 dalyvių (dalyviai vertina mokymų programos kokybę, trenerio darbo kokybę ir tai, kaip verta šiuos mokymus rekomenduoti savo draugams ir/ar bičiuliams).

PARDAVIMAI NUOTOLINIU BŪDU
Mokymus veda:
Gintaras Ignatavičius
 • 2021 04 22 - 06 03, 16:00-17:00

 • Internetu

357 EUR

Registruotis

PVM netaikomas
Papildoma vertė - papildomai užsakoma individuali mentoringo sesija su mokymų treneriu žinių ir įgūdžių įtvirtinimui tik už 57 € (vietoj 157 €).

Kęstutis Valiulis
SEO Voras, UAB bendrasavininkas
“Labiausiai, mokymuose ieškojau įrankių, kaip padidinti konversiją ir atsakymų kiekį elektroniniu paštu. Iš mokymų dalies apie pardavimus el. paštu pasiėmiau pora įrankių ir jau gaunu rezultatus. Pasiteisino! :) Mokymų formatas patiko, nes temos buvo išskaidytos ir galima buvo imti ir pritaikyti aktualią informaciją po gabaliuką. Temų pristatymas neperkrautas, tik tai ko reikia. Ačiū, rekomenduosiu ir kitiems! Džiaugiuosi uždara mokymų grupe, kur galime keistis ir dalintis patirtimi su kitais mokymų dalyviais ir užtvirtinti, kas išmokta.”
Marius Benedikas
Balt core, UAB vadybininkas
“Problema, į kurią gilinuosi, yra: kaip tobulėti parduodant, atrandant naujų būdų, kaip tapti kitokiu, įdomiu pardavėju, klientų problemos sprendėju. Buvo išties geras ir įdomus pats mokymų formatas per Zoom platformą. Nuotolinėse sesijoje buvo galima lengvai susipažinti su naujais įrankiais, kuriuos iškart praktiškai galėjome taikyti ir naudoti bendraujant su klientais esamu laiku. Gintaras išsiskiria savo gera emocija, noru padėti ir gilintis į kiekvieno dalyvio sprendžiamas problemas. Ateityje į mokymų programą siūlyčiau įtraukti LinkedIn pardavimų strategijas. Atradau įrankius laiško rašyme ir skambutyje, kurie padeda sudominti klientą, pateikti save gyviau, įdomiau. Susipažinau su skirtingų sričių specialistais ir gerai praleidau laiką ;)”.
Emilija Pukevičiūtė
Redal, UAB pardavimų vadybininkė
“Ieškojau naujų pardavimo įrankių, kaip perduoti klientui nuotolinio susitikimo vertę ir prasmę. Ieškojau naujų technikų, kad paskambinus klientui galėčiau palikti didesnį įspūdį, kad jis lauktų mano el. laiško ar pats man parašytų. Labai patiko mokymų formatas. Laukdavau kiekvieno ketvirtadienio. Užkrėsdavo Gintaro tikėjimas, o dar labiau tai, kaip jis rūpinosi kiekvienu dalyviu ir visuomet padėdavo rasti atsakymus į mums rūpimus klausimus. Supratau, kad pardavimų vadybininkai irgi yra menininkai: citatos email'uose, neįprasti pasisveikinimai telefonu, jiems reikia nemažai kūrybos. Bet kaip smagu tai kurti! Labiausiai pasiteisino “Story Sandwich” technika – el. laiško konversija padidėjo ketvirtadaliu. Tikiu, kad toliau tobulinant ir ieškant dar geresnio “Story Sandwich” email'o - ją ir padvigubinsiu!”.

Mokymus veda

Gintaras Ignatavičius
Storyselling’o ir pardavimų praktikas. Vadovaujantis partneris. Verslo konsultantas | Lektorius | Mokymų treneris | Pranešėjas

Pardavimų praktikas (18+ metų); Vadovavimo patirtis (11+ metų); Mokymų treneris (10+ metų); Nuolat domiuosi vertės bendrakūros (angl. co-creation) ir lyderystės temomis. Tai XXI a. tvarių ir sumanių kompanijų sėkmės ir augimo kryptis (angl. from selling to co-creating). Domėtis šiomis temomis mane įkvėpė Strateginės lyderystės magistro studijos Kauno technologijos universitete (KTU), Ekonomikos ir verslo fakultete (2013 – 2015 m.).

Plačiau

Kitos datos

PARDAVIMAI NUOTOLINIU BŪDU

Mokymus veda: Gintaras Ignatavičius
 • 2021 04 22 - 06 03, 16:00-17:00

 • Internetu

357 EUR

PARDUODANČIOS ISTORIJOS

Mokymus veda: Gintaras Ignatavičius
 • 2021 09 20, 09:00-17:00

 • TonyResort (Anupriškės, Trakų r.)

257 €

STORYSELLING VERSLE

Mokymus veda: Gintaras Ignatavičius
 • 2021 10 01, 09:00-17:00

 • TonyResort (Anupriškės, Trakų r.)

357 €

© 2021 Mokymų akademija, MB | Privatumo politika

×

Turite klausimų?